Sizin İçin Çalışıyoruz,
Çünkü Gelişmiş Başarılı Kararlı Büyük Güçlü Olmanızı İstiyoruz.

İş dünyasında zamanın en büyük değer olduğunun bilinciyle, müşterilerimize benzersiz rekabet avantajı sağlamak, dış ticaret konularında çözüm önerileri ve çözüm odaklı uygulamalar geliştirmek, Gümrük Müşavirliği alanında sürdürülebilir değer yaratarak geleceğe yatırım yapmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Deren Gümrük Müşavirliği Hakkında

Şirketimiz, yaklaşık 20 yıldır İstanbul merkezli olarak ülkemizin seçkin dış ticaret firmalarına hizmet etmektedir. İlk günkü amatör ruhun verdiği istek ve coşkuya, Kalite prensibini de ekleyerek sektörün Saygın kuruluşlarından birisi haline gelmiştir.

Dış ticaret mevzuatının dinamik yapısı gereği genç, çalışkan ve değişime açık şirket modelimiz, Tecrübe ile de harmanlanarak günümüz ihtiyaçlarına yanıt vermektedir.

Globalleşen ticaretin karmaşık yapısına kendini sürekli olarak geliştiren yapılar ayak uydurabilmektedir. Bu nedenle şirketimiz Gelişim ve Değişim prensibine bağlı olarak güvenli bir iş ortağı kimliğiyle hareket etmeyi ana ilke edinmiştir.

Misyonumuz

Global Deren Gümrük Müşavirliği Olarak Hizmetlerimiz, çözüm önerilerimiz, nitelikli süreç takip sistemlerimiz ve müşteri memnuniyeti ilkemiz sayesinde elde ettiğimiz güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer yaratan bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine "VİZYON" edinmiştir.

Neden Biz ?

İş hedefimiz müşterilerimize hızlı, doğru ve yüksek kalitede hizmet sağlamaktır. Mevcut müşteri portföyümüzde önemli sayıda büyük şirket ve holding bulunmaktadır. Büyük şirketlere hizmet verebilmek için gerekli olan tecrübe ve bilgiyi bünyemizde barındırmaktayız.